جستجو کردن
Close this search box.
نمایندگی ال جی

تعمیر گوشی ال جی

تعمیر گوشی ال جی

تعمیر گوشی از جمله تعمیرات تخصصی است و باید توسط کارشناسان و متخصصینی انجام گردد که با قطعات مختلف سخت افزاری ونرم افزاری گوشی های موبایل آشنایی داشته باشند . کارشناسان این مرکز با سال‌ها تجربه در امر تعمیرات موبایل و نیز در اختیار داشتن تجهیزاتِ مدرن، قادر به رفع و حل تمامی مشکلات موبایل در انواع برندها می‌باشند.

متخصصین تعمیرات گوشی در نمایندگی تعمیر موبایل ال جی قادر به رفع مشکلاتی هستند که ممکن است گاهی از سوی سایر مراکز غیر قابل تعمیر اعلام گردند. ازین رو در صورت بروز مشکل در هر یک از برندهای موبایل ، مراجعه به نمایندگی تعمیر گوشی اقدامی هوشمندانه و صحیح می باشد.

متخصصین تاکید دارند از سپردن گوشی موبایل خود به مراکز و نمایندگی های غیرمجاز جدا پرهیز نمایید . توصیه می کنیم پیش از مراجعه مراکز تعمیراتی ، از مجاز بودن آن ها اطمینان حاصل نمایید

تعمیر گوشی ال جی

مشخصات واحد تعمیر گوشی

مشخصات منحصر به فرد واحد تعمیر تخصصی گوشی ، موجبات برتری این مرکز از سایر مراکز را فراهم نموده است. در این مرکز تمامی تجهیزات روز دنیا در اختیار متخصصان حوزه‌ی تعمیر گذاشته شده‌ است تا بتوانند به بهترین شکل ممکن و در کمترین زمان موبایل ها را تعمیر و بازسازی کنند. کارشناسان این مرکز ملزم به حضور در دوره‌های تخصصی تعمیر و بازسازی گوشی‌های موبایل می‌باشند که هر شش ماه به منظور به‌روز رسانی اطلاعات و افزایش آگاهی آنان برگزار می‌گردد.

همچنین به منظور پیشگیری از به‌کارگیری قطعات فیک و تقلبی در حین تعمیر، آرشیوی از قطعات اصل و اورجینال در مرکز تعمیرات موبایل گردآوری شده است. تعمیرکاران این مرکز ملزم به استفاده از آرشیو موجود در مرکز می‌باشند تا خدمات ارائه شده همواره در بالاترین سطح ممکن قرار داشته باشد. در صورت نیاز به تعویض قطعه‌ ، به مشتری اطلاع داده خواهد شد.

نمایندگی ال جی و واحدهای تعمیرات ال جی

نمایندگی ال جی ، در سه حوزه ی فروش و تعمیر و آموزش تعمیرات ال جی فعالیت می نماید. متخصصین نمایندگی ال جی در بخش فروش عملیات توزیع و پخش تولیدات ال جی، را انجام می دهند. در این بخش آرشیوی جامع از تمامی محصولات ال جی فراهم گشته است تا در کمترین زمان محصولِ درخواست شده از سوی مشتریان گرامی برای ارسال و تحویل آماده گردد.

دربخش تعمیر مجموعه ای از برترین متخصصین کشور گرد آمده اند تا خدمات تخصصی در جهت تعمیر محصولات ال جی را به کاربران ارائه نمایند.مهندسان و کارشناسان نمایندگی ال جی با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته، قادر به رفع و حل تمامی مشکلات و نواقص ایجاد شده در محصولات الجی می‌باشند. علاوه براین، به منظور رفاه و آسودگی هموطنان گرامی امکانات لازم در جهت سرویس در محل محصولات ال جی نیز فراهم شده است. درادامه به معرفی واحدهای تعمیرات ال جی می پردازیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

021-65116453